Laatste nieuws: Nieuws van BVO Ouderkerk
                 Competitie                              
 
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
TEAM SENIOREN
-----------------------------------------------------------------------------------

Competitie 2015/2016 † † † † † † † † † † † † † †
Download het wedstrijdformulier:†Mix†,†ME†of†VE

Team Heren 1, 3e klasse, Afd. 3
Heren:†Maarten, Hans, Jaap, Sajjad

†Ouderkerk H1, 3de klasse afd. 3

†Datum

Tijdstip

†Thuis

†Uit

Uitslag

†zo 20-9-2015

09:30

†Ouderkerk H1

De Shuttle H1

3 - 5

†zo 27-9-2015

09:30

†Ouderkerk H1

†Almere H1

4 - 4

†zo 4-10-2015

VRIJ

†zo 25-10-2015

09:30

†Ouderkerk H1

t Gooi H1

3 - 5

†zo 1-11-2015

VRIJ

†za 7-11-2015

09:00

Veenshuttle H1

†Ouderkerk H1

5 - 3

†zo 15-11-2015

09:30

†Ouderkerk H1

Olympia Haarlem

6 - 2

†zo 29-11-2015

13:30

De Shuttle H1

†Ouderkerk H1

7 - 1

†za 5-12-2015

19:00

Almere H1

†Ouderkerk H1

8 - 0

†zo 13-12-2015

VRIJ

†do 7-1-2016

19:30

†t Gooi H1

†Ouderkerk H1

7 - 1

†zo 10-1-2016

09:30

†Ouderkerk H1

Veenshuttle H1

6 - 2

†wo 13-1-2016

19:30

Olympia Haarlem

†Ouderkerk H1

5 - 3

†zo 24-01-2016

VRIJ


Bekijk hier†de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond†

Mixteam 1, 3de klasse, Afd. 3

Dames:
†Kitty, Nicolette, Valeska
Heren:†Dieter, Ron, Clive


†Ouderkerk 1 (mix), 3de klasse afd. 3

†Datum

Tijdstip

†Thuis

†Uit

Uitslag

†zo 13-9-2015

09:30

De Kwakel 2

†Ouderkerk 1

2 - 6

†zo 20-9-2015

09:30

†Ouderkerk 1

Slotermeer 10

1 - 7

†zo 27-9-2015

09:30

†Ouderkerk 1

Weesp 5

4 - 4

†za 3-10-2015

10:00

Sparta 4

†Ouderkerk 1

2 - 6

†zo 18-10-2015

09:30

†Ouderkerk 1

†t Gooi 3

6 - 2

†zo 8-11-2015

10:00

Bavio 6

†Ouderkerk 1

4 - 4

†zo 15-11-2015

09:30

†Ouderkerk 1

De Treffers 2

3 - 5

†zo 29-11-2015

13:30

Slotermeer 10

†Ouderkerk 1

6 - 2

†za 5-12-2015

12:00

Weesp 5

†Ouderkerk 1

5 - 3

†zo 13-12-2015

09:30

†Ouderkerk 1

Sparta 4

4 - 4

†vr 18-12-2015

19:00

†t Gooi 4

†Ouderkerk 1

2 - 6

†zo 10-1-2016

09:30

†Ouderkerk 1

Bavio 6

4 - 4

†zo 17-1-2016

09:30

De Treffers 2

†Ouderkerk 1

5 - 3

†zo 24-1-2016

09:30

†Ouderkerk 1

†De Kwakel 2

6 - 2

Bekijk hier†de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond†


Mixteam 2, 4de klasse, Afd. 3

Dames:†
Gehena, Ingrid, Nathalie
Heren:†
Frank, Peter, Ron v.d. Keur

†Ouderkerk 2 (mix), 4de klasse afd. 4

†Datum

Tijdstip

†Thuis

†Uit

Uitslag

†zo 27-9-2015

09:30

†Ouderkerk 2

Matchpoint 6

1 - 7

†di 29-9-2015

20:00

†Wijcker 1

†Ouderkerk 2

7 - 1

†zo 18-10-2015

09:30

†Ouderkerk 2

†t Gooi 4

1 - 7

†ma 26-10-2015 20:00 †Ouderkerk 2 Uvo-Spirit 4
2 - 6

†za 31-10-2015

19:00

Almere 19

†Ouderkerk 2

7 - 1

†do 20-10-2015

19:30

Amsterdam 8

†Ouderkerk 2

7 - 1

†zo 15-11-2015

09:30

†Ouderkerk 2

De Treffers 5

3 - 5

†ma 23-11-2015

19:15

†Uvo-Spirit 4

†Ouderkerk 2

5 - 3

†di 1-12-2015

19:30

Matchpoint 6

†Ouderkerk 2

6 - 2

†zo 13-12-2015

09:30

†Ouderkerk 2

Wijcker 1

4 - 4

†vr 18-12-2015

19:00

†t Gooi 4

†Ouderkerk 2

6 - 2

†zo 10-1-2016

09:30

†Ouderkerk 2

Amsterdam 8

3 - 5

†zo 17-1-2016

09:30

De Treffers 5

†Ouderkerk 2

4 - 4

†zo 24-1-2016

09:30

†Ouderkerk 2

Almere 19

0 - 8

Bekijk hier†de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond†

Invallers dames:†Corina, Sabina, Marjo, Monique
Invallers heren:†Vincent, Jan,Tom, Carmillo, Frans, Jan-Hein


---------

 
© BVO-Ouderkerk, Deze pagina is het laatst gewijzigd op: 02-08-2016