Laatste nieuws: Nieuws van BVO Ouderkerk
                 Competitie            
 
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
TEAM SENIOREN
-----------------------------------------------------------------------------------

Competitie 2011/2012†††††††††††††††††††††††††††††
Download het wedstrijdformulier: Mix†, ME†of VE

Team Heren 1 3e klasse

Heren: Clive, Dieter, Hans en Jaap.

Ouderkerk H1, 3de klasse
Datum
Tijdstip
Thuis
Uit
Uitslag
†zo 18-9-2011
9:00
†Ouderkerk H1
†Bavio H1
2 - 6
†zo 25-9-2011
9:00
†Ouderkerk H1
†t Gooi H1
8 - 0
†zo 2-10-2011
13:00
†Space Shuttle H1
†Ouderkerk H1
5 - 3
†zo 9-10-2011
9:00
†Ouderkerk H1
†Badhoevedorp H1
1 - 7
†zo 30-10-2011
10:00
†De Vliegende Shuttle H1
†Ouderkerk H1
1 - 7
†vr 4-11-2011
19:00
†Almagest H1
†Ouderkerk H1
5 - 3
†zo 20-11-2011
9:00
†Ouderkerk H1
†Huizen '96 H1
6 - 2
†zo 27-11-2011
10:00
†Bavio H1
†Ouderkerk H1
6 - 2
†vr 2-12-2011
19:00
†t Gooi H1
†Ouderkerk H1
0†- 8
†zo 11-12-2011
9:00
†Ouderkerk H1
†Space Shuttle H1
2 - 6
†zo 18-12-2011
10:00
†Badhoevedorp H1
†Ouderkerk H1
6 - 2
†zo 15-1-2012
9:00
†Ouderkerk H1
†Almagest H1
0 - 8
†zo 22-1-2012
10:00
†Huizen '96 H1
†Ouderkerk H1
3 - 5
†zo 29-1-2012
9:00
†Ouderkerk H1
†De Vliegende Shuttle H1
5 - 3


Bekijk hier de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond


Team Mix†1 4e klasse

Dames:†Britt, Ingrid en†Valeska.
Heren: Frank, Maarten en†Peter.

Ouderkerk 1, 4de klasse afd. 2
Datum
Tijdstip
Thuis
Uit
Uitslag
†zo 18-9-2011
9:00
†Ouderkerk 1
†De Shuttle 3
4 - 4
†zo 25-9-2011
9:00
†Ouderkerk 1
†Zeemacht 4
7 - 1
†za 1-10-2011
19:00
†US 7
†Ouderkerk 1
3 - 5
†zo 9-10-2011
9:00
†Ouderkerk 1
†De Kwakel 2
7 - 1
†di 25-10-2011
20:00
†IJmond 5
†Ouderkerk 1
4 - 4
†za 5-11-2011
11:00
†Weesp 5
†Ouderkerk 1
2 - 6
†zo 27-11-2011
11:00
†De Shuttle 3
†Ouderkerk 1
4 - 4
†za 3-12-2011
18:30
†Zeemacht 4
†Ouderkerk 1
5 - 3
†zo 11-12-2011
9:00
†Ouderkerk 1
†US 7
2 - 6
†ma 12-12-2011
19:00
†De Kwakel 2
†Ouderkerk 1
3 - 5
†zo 15-1-2012
9:00
†Ouderkerk 1
†Weesp 5
7 - 1
†zo 29-1-2012
9:00
†Ouderkerk 1
†IJmond 5
4 - 4


Bekijk hier de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond

Team Mix†2 4e klasse

Dames:†Kitty, Nathalie en Nicolette.
Heren: Jilles, Ron en Vincent.

Ouderkerk 2, 4de klasse afd. 4
Datum
Tijdstip
Thuis
Uit
Uitslag
†zo 18-9-2011
9:00
†Ouderkerk 2
†Sparta 3
6 - 2
†zo 25-9-2011
9:00
†Ouderkerk 2
†Volant '90 2
4 - 4
†za 1-10-2011
13:30
†Weesp 6
†Ouderkerk 2
6 -†2
†za 29-10-2011
19:00
†Almere 19
†Ouderkerk 2
1 - 7
†zo 6-11-2011
13:30
†Almere-Buiten 5
†Ouderkerk 2
4 - 4
†zo 20-11-2011
9:00
†Ouderkerk 2
†Amsterdam 6
6 - 2
†zo 27-11-2011
12:00
†Sparta 3
†Ouderkerk 2
1 - 7
†di 29-11-2011
19:30
†Volant '90 2
†Ouderkerk 2
5 - 3
†zo 11-12-2011
9:00
†Ouderkerk 2
†Weesp 6
6 - 2
†zo 15-1-2012
9:00
†Ouderkerk 2
†Almere-Buiten 5
4 - 4
†di 17-1-2012
19:00
†Amsterdam 6
†Ouderkerk 2
4 - 4
†zo 29-1-2012
9:00
†Ouderkerk 2
†Almere 19
5 - 3



Bekijk hier de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond

Invallers: Corina, Sabina, Albertine, Jan, Geert, Tom, Erick, Herman.






 
© BVO-Ouderkerk, Deze pagina is het laatst gewijzigd op: 02-08-2016