Laatste nieuws: Nieuws van BVO Ouderkerk
                 Competitie            
 
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
TEAM SENIOREN
-----------------------------------------------------------------------------------

Competitie 2017/2018
Download het wedstrijdformulier: Mix , ME of VE

Mixteam 1† -† 7de divisie, Afd. 5

Dames:
Valeska, Gehena,
Heren: Dieter, Jaap, Edwin


Ouderkerk 1, mixteam, 7de divisie, afd. 5

Datum - tijdstip

Thuis

Uit

Uitslag

vr 14-9-2018 19:00

GOOI T BC 2

OUDERKERK 1

6 - 2

zo 23-9-2018 09:30

OUDERKERK 1

WEESP BC 4

5 - 3

do 27-9-2018 19:30

AMSTERDAM 3

OUDERKERK 1

2 - 6

zo 7-10-2018 09:30

OUDERKERK 1

UVO-SPIRIT 2

7 - 1

zo 4-11-2018 10:00

ABC 14 7

OUDERKERK 1

5 - 3

zo 11-11-2018 09:30

OUDERKERK 1

MARTINUS A VEEN 9

3 - 5

wo 14-11-2018 19:00

GAASPERDAM 1

OUDERKERK 1

8 - 0

zo 2-12-2018 09:30

OUDERKERK 1

GOOI T BC 2

za 8-12-2018 09:30

WEESP BC 4

OUDERKERK 1

zo 16-12-2018 09:30

OUDERKERK 1

AMSTERDAM 3

wo 9-1-2019 19:00

UVO-SPIRIT 2

OUDERKERK 1

zo 20-1-2019 09:30

MARTINUS A VEEN 9

OUDERKERK 1

zo 27-1-2019 09:30

OUDERKERK 1

GAASPERDAM 1

zo 10-2-2019 09:30

OUDERKERK 1

ABC 14 7


Bekijk hier†de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond


Mixteam 2† -† 8ste divisie, Afd. 17

Dames: Kitty, Nicolette,
Ingrid, Nathalie
Heren:
Ron, Peter, Hans, Clive

Ouderkerk 2, mixteam, 8ste divisie, afd. 17

Datum - tijdstip

Thuis

Uit

Uitslag

zo 16-9-2018 13:30

ZIJDERVELD VAN 10

OUDERKERK 2

0 - 8

o 23-9-2018 09:30

OUDERKERK 2

SHUTTLE 74 1

0 - 8

di 25-9-2018 20:00

IJMOND BC 7

OUDERKERK 2

3 - 5

zo 7-10-2018 09:30

OUDERKERK 2

KWAKEL DE 4

6 - 2

do 1-11-2018 19:30

VEENSHUTTLE 1

OUDERKERK 2

2 - 6

zo 11-11-2018 09:30

OUDERKERK 2

MARTINUS A VEEN 10

6 - 2

di 13-11-2018 19:30

VOLANT 90 1

OUDERKERK 2

4 - 4

zo 2-12-2018 09:30

OUDERKERK 2

ZIJDERVELD VAN 10

do 6-12-2018 20:00

SHUTTLE 74 1

OUDERKERK 2

zo 16-12-2018 09:30

OUDERKERK 2

IJMOND BC 7

zo 13-1-2019 10:00

KWAKEL DE 4

OUDERKERK 2

zo 20-1-2019 09:30

MARTINUS A VEEN 10

OUDERKERK 2

zo 27-1-2019 09:30

OUDERKERK 2

VOLANT 90 1

zo 10-2-2019 09:30

OUDERKERK 2

VEENSHUTTLE 1


Bekijk hier de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond


Herenteam M1† -† 3de klasse, Afd. 3

Heren:†Ron, Mick, Bjorn, Lars

Ouderkerk M1, herenteam, 3de klase, afd. 3

Datum - tijdstip

Thuis

Uit

Uitslag

zo 16-9-2018 10:00

Meershuttle M2

Ouderkerk M1

0 - 8

zo 23-9-2018 09:30

Ouderkerk M1

Veenshuttle M2

2 - 6

zo 30-9-2018 10:00

ABC '14 M2

Ouderkerk M1

7 - 1

zo 7-10-2018 09:30

Martinus Amstelveen M1

Ouderkerk M1

7 - 1

zo 4-11-2018 09:30

Ouderkerk M1

Gaasperdam M1

1 - 7

vr 16-11-2018 19:30

Vianen M1

Ouderkerk M1

7 - 1

zo 2-12-2018 09:30

Ouderkerk M1

Meershuttle M2

do 6-12-2018 19:30

Veenshuttle M2

Ouderkerk M1

zo 16-12-2018 09:30

Ouderkerk M1

ABC '14 M2

zo 13-1-2019 09:30

Ouderkerk M1

Martinus Amstelveen M1

zo 27-1-2019 09:30

Ouderkerk M1

Vianen M1

za 9-2-2019 19:00

Gaasperdam M1

Ouderkerk M1


Bekijk hier†de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond

---------

 
© BVO-Ouderkerk, Deze pagina is het laatst gewijzigd op: 18-11-2018