Laatste nieuws: Nieuws van BVO Ouderkerk
                 Competitie            
 
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
TEAM SENIOREN
-----------------------------------------------------------------------------------

Competitie 2016/2017††††††††††††††††††††††††††
Download het wedstrijdformulier:†Mix†,†ME†of†VE

Mixteam 1, 3de klasse, Afd. 3

Dames:
†Kitty, Nicolette, Valeska
Heren:†Dieter, Ron, Clive, Jaap


†Ouderkerk 1 (mix), 3de klasse afd. 3

†Datum

Tijdstip

†Thuis

†Uit

Uitslag

†zo 18-9-2016

09:30

†Ouderkerk 1
Venhuizen 1

3 - 5

†zo 25-9-2016

09:30

†Ouderkerk 1

Almere 17

2 - 6

†za 1-10-2016

10:00

Wijk aan Zee 1

†Ouderkerk 1

6 - 2


†zo 9-10-2016

09:30

†Ouderkerk 1

ABC '14 7

6 - 2


†do 27-10-2016

19:30

Amsterdam 5

†Ouderkerk 1

6 - 2


†zo 6-11-2016

14:00

†Velsen 5

†Ouderkerk 1

3 - 5

†zo 13-11-2016

09:30

†Ouderkerk 1

Heemskerk 3

3 - 5


†do 17-11-2016

20:00

Venhuizen 1

†Ouderkerk 1

4 - 4

†zo 4-12-2016

13:30

Almere 17

†Ouderkerk 1

7 - 1


†zo 11-12-2016

09:30

†Ouderkerk 1

Wijk aan zee 1

4 - 4


†zo 18-12-2016

10:00

ABC '14 7

†Ouderkerk 1

4 - 4


†zo 15-1-2017

09:30

†Ouderkerk 1

Velsen 5

5 - 3


†zo 22-1-2017

10:00

Heemskerk 3

†Ouderkerk 1

5 - 3


†zo 29-1-2017

09:30

†Ouderkerk 1

Amsterdam 5

2 - 6


Bekijk hier†de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond†


Mixteam 2, 4de klasse, Afd. 3

Dames:†
Gehena, Ingrid, Nathalie
Heren:†
Frank, Peter, Ron v.d. Keur

†Ouderkerk 2 (mix), 4de klasse afd. 4

†Datum

Tijdstip

†Thuis

†Uit

Uitslag

†ma 31-10-2016

09:30

†Ouderkerk 2

Uvo-Spirit 3

3 - 5

†zo 25-9-2016

09:30

Ouderkerk 2

Space Shuttle 21 - 7

†do 29-9-2016

20:00

Badhoevedorp 1

†Ouderkerk 2

5 - 3


†zo 9-10-2016 09:30 Ouderkerk 2†Weesp 6

6 - 2


†wo 26-10-2016

19:30

Olympia Haarlem 3

†Ouderkerk 2

4 - 4


†za 5-11-2016

19:00

Almere 20

†Ouderkerk 2

5 - 3


†zo 13-11-2016

09:30

†Ouderkerk 2

†IJmond 5

4 - 4


†wo 16-11-2016

19:15

†Uvo-Spirit 3

†Ouderkerk 2

5 - 3


†zo 4-12-2016

09:30

Space Shuttle 2

†Ouderkerk 2

7 - 1


†zo 11-12-2016

09:30

†Ouderkerk 2

Badhoevedorp 2

7 - 1


†za 17-12-2016

13:00

†Weesp 6

†Ouderkerk 2

4 - 4


†zo 15-1-2017

09:30

†Ouderkerk 2Almere 20

2 - 6


†di 17-1-2017

20:00

IJmond 5

†Ouderkerk 2

4 - 4


†zo 29-1-2017

09:30

†Ouderkerk 2

Olympia Haarlem 3

3 - 5



Bekijk hier†de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond†



Invallers dames:†Corina, Sabina, Marjo, Monique
Invallers heren:†Vincent, Jan,Tom, Carmillo, Jan-Hein


---------

 
© BVO-Ouderkerk, Deze pagina is het laatst gewijzigd op: 30-01-2017