Laatste nieuws: Nieuws van BVO Ouderkerk
                 Competitie                              
 
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

TEAM SENIOREN
-----------------------------------------------------------------------------------

Competitie 2014/2015 † † † † † † † † † † † † † ††
Download het wedstrijdformulier: Mix , ME of VE

Team Heren 1, 3e klasse, Afd. 2
Heren: Maarten, Hans, Jaap, Arjun, Ron, Sajjad

Ouderkerk H1, 3de klasse afd. 2
Datum
Tijdstip
Thuis
Uit
Uitslag
zo 26-10-2014
9:00
Ouderkerk H1
Kennemerland H1
2 - 6

vr 31-10-2014
20:30
Diemen H2
Ouderkerk H1
8 - 0
za 8-11-2014
19:00
Vennewater H2
Ouderkerk H1
7 - 1
zo 23-11-2014
9:00
Ouderkerk H1
Veenshuttle H1
5 - 3
wo 17-12-2014
20:00
Kennemerland H1
Ouderkerk H1
2 - 6
zo 11-1-2015
9:00
Ouderkerk H1
Vennewater H2
2 - 6

do 15-1-2015
19:30
Veenshuttle H1
Ouderkerk H1
5 - 3
zo 25-1-2015
9:00
Ouderkerk H1
Diemen H2
3 - 5


Bekijk hier de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond

Einduitslag Competitie:

Heren 3e klasse - Heren 3e klasse, Afd 2

PuntenGespeeldWinstGelijkVerliesWedstrijdenGamesPunten
1Vennewater H254880054-10115-312970-2239
2Kennemerland H138850338-2683-632691-2638
3Diemen H232840432-3273-742624-2648
4Ouderkerk H118810718-4650-1012607-2934
5Veenshuttle H118820618-4647-992417-2850


Mixteam 1, 4de klasse, Afd. 2

Dames:
Kitty, Nicolette, MariŽlle, Cora
Heren: Dieter, Ron Ke, Rustam


Ouderkerk 1 (mix), 4de klasse afd. 2
Datum
Tijdstip
Thuis
Uit
Uitslag
zo 21-9-2014
13:30
De Shuttle 2
Ouderkerk 1
4 - 4
za 4-10-2014
19:00
Almere 17
Ouderkerk 1
7 - 1
zo 26-10-2014
9:00
Ouderkerk 1
Weesp 7
4 - 4
zo 2-11-2014
9:45
De Treffers 4
Ouderkerk 1
5 - 3
ma 3-11-2014
19:30
Gaasperdam 2
Ouderkerk 1
7 - 1
zo 23-11-2014
9:00
Ouderkerk 1
Sparta 5
4 - 4
zo 30-11-2014
9:00
Ouderkerk 1
De Shuttle 2
3 - 5
zo 14-12-2014
9:00
Ouderkerk 1
Almere 17
3 - 5
za 20-12-2014
10:00
Weesp 7
Ouderkerk 1
3 - 5
zo 11-1-2015
9:00
Ouderkerk 1
Gaasperdam 2
5 - 3
za 17-1-2015
9:30
Sparta 5
Ouderkerk 1
7 - 1
zo 25-1-2015
9:00
Ouderkerk 1
De Treffers 4
2 - 6


Bekijk hier de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond

Einduitslag Competitie:

4e Klasse - 4e Klasse, Afd 2

PuntenGespeeldWinstGelijkVerliesWedstrijdenGamesPunten
1Gaasperdam 2681282268-28145-694017-3379
2De Treffers 4531274153-43120-1044032-3903
3De Shuttle 2511254351-45115-1073963-3954
4Sparta 5481243548-48111-1103885-3933
5Almere 17471252547-49110-1103942-3904
6Ouderkerk 1361223736-6084-1293540-3893
7Weesp 7331212933-6381-1373686-4099



Mixteam 2, 4de klasse, Afd. 3

Dames:
Gehena, Ingrid, Nathalie
Heren:
Frank, Peter, Clive

Ouderkerk 2 (mix), 4de klasse afd. 3
Datum
Tijdstip
Thuis
Uit
Uitslag
zo 21-9-2014
13:30
De Shuttle 3
Ouderkerk 2
5 - 3
zo 28-9-2014
9:00
Ouderkerk 2
ABC '14 10
2 - 6
zo 26-10-2014
9:00
Ouderkerk 2
Amsterdam 7
8 - 0
zo 2-11-2014
9:45
De Treffers 5
Ouderkerk 2
7 - 1
wo 5-11-2014
19:30
VSCA 2
Ouderkerk 2
3 - 5
zo 23-11-2014
9:00
Ouderkerk 2
Sparta 6
4 - 4
zo 30-11-2014
9:00
Ouderkerk 2
De Shuttle 3
6 - 2
zo 7-12-2014
9:30
ABC '14 10
Ouderkerk 2
7 - 1
do 18-12-2014
19:30
Amsterdam 7
Ouderkerk 2
2 - 6
zo 11-1-2015
9:00
Ouderkerk 2
VSCA 2
3 - 5
za 17-1-2015
9:30
Sparta 6
Ouderkerk 2
3 - 5
zo 25-1-2015

9:00

Ouderkerk 2
De Treffers 5

1 - 7



Bekijk hier de uitslagen van dit team op de officiŽle website van de badmintonbond

Einduitslag Competitie:

4e Klasse - 4e Klasse, Afd 3

PuntenGespeeldWinstGelijkVerliesWedstrijdenGamesPunten
1De Treffers 58212110182-14165-374046-2800
2ABC '14 107212110172-24152-704256-3553
3Ouderkerk 2451251645-51102-1153694-3885
4Sparta 6431242643-5396-1223671-3954
5VSCA 2421250742-5493-1183654-3759
6Amsterdam 72612111026-7078-1433578-4204
7De Shuttle 3261230926-7064-1453274-4018



Invallers dames: Corina, Sabina, Marjo, Monique
Invallers heren: Vincent, Jan, JurriŽn, Tom, Carmilo, Frans, Roelof


 
© BVO-Ouderkerk, Deze pagina is het laatst gewijzigd op: 02-08-2016